Division 2 Norra

2018/19

ANNONS
#LagMVOF+/-P+/-
1Härnösands HK201721460 - 33136129
2Kramfors-Alliansen201145482 - 4362646
3Strömnäs GIF Damer201136496 - 4522544
4Kalix HK201046475 - 4432432
5Kiruna HK201127443 - 4222421
6Norrfjärdens IF201028437 - 432225
7Lillpite IF201019446 - 4182128
8Sävar IK208210381 - 40718-26
9Bodens BK HF U206113439 - 46613-27
10Nordmalings HF205015363 - 45110-88
11Sikeå SK200119341 - 5051-164
12HK LaponiaUtgått

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

ANNONS
TidLagResultat
Lör 16/3 14:00 Tid: 14:00 HK Country - IFK Karlskrona Arena: Skövde Idrottshall 26-27  MP  AP  
Lör 16/3 14:00 Tid: 14:00 Kärra HF - GF Kroppskultur Arena: Lillekärrshallen Göteborg 40-19  MP  AP  
Lör 16/3 14:00 Tid: 14:00 HF Di Vide - HP Skövde 90 Arena: Ystad Arena 28-31  MP  AP  
Lör 16/3 14:00 Tid: 14:00 HK S-hof - HK Farmen Arena: Partille Arena A 26-29  MP  AP  
Lör 16/3 14:00 Tid: 14:00 HK Ankaret - HP Warta Arena: Borgebyhallen 35-26  MP  AP  
Lör 16/3 14:00 Tid: 14:00 IF Kristianstad - Vinslövs HK Arena: Kristianstad IH A-hallen 24-31  MP  AP  
Lör 9/3 17:00 Tid: 17:00 HK Country - HF Di Vide Arena: Skövde Idrottshall 35-26  MP  AP  
Lör 9/3 14:00 Tid: 14:00 HP Skövde 90 - HP Warta Arena: Skövde Idrottshall 38-29  MP  AP  
Lör 9/3 14:00 Tid: 14:00 HK Farmen - Kärra HF Arena: Spb Skåne Arena A 27-29  MP  AP  
Fre 8/3 19:30 Tid: 19:30 Vinslövs HK - IFK Karlskrona Arena: Furutorpshallen 29-27  MP  AP  
Fre 8/3 19:30 Tid: 19:30 IF Kristianstad - HK Ankaret Arena: Kristianstad IH A-hallen 31-31  MP  AP  
Ons 6/3 20:30 Tid: 20:30 GF Kroppskultur - HK S-hof Arena: Agnebergshallen 31-22  MP  AP  
Sön 3/3 18:15 Tid: 18:15 HK S-hof - HP Skövde 90 Arena: Partille Arena B 36-26  MP  AP  
Lör 2/3 17:00 Tid: 17:00 HK Country - IF Kristianstad Arena: Skövde Idrottshall 29-25  MP  AP  
Lör 2/3 15:00 Tid: 15:00 HP Warta - HK Farmen Arena: Lundby Strand 1 Göteborg 28-29  MP  AP  
Lör 2/3 15:00 Tid: 15:00 HF Di Vide - GF Kroppskultur Arena: Ystad Arena A2 38-22  MP  AP  
Lör 2/3 14:00 Tid: 14:00 Kärra HF - Vinslövs HK Arena: Lillekärrshallen Göteborg 29-27  MP  AP  
Lör 2/3 13:00 Tid: 13:00 IFK Karlskrona - HK Ankaret Arena: Karlskrona IH 29-29  MP  AP  
Sön 24/2 17:00 Tid: 17:00 Vinslövs HK - HK Country Arena: Furutorpshallen 31-25  MP  AP  
Sön 24/2 14:00 Tid: 14:00 HK Farmen - IFK Karlskrona Arena: Spb Skåne Arena A 32-31  MP  AP  
Lör 23/2 16:00 Tid: 16:00 HP Skövde 90 - IF Kristianstad Arena: Skövde Idrottshall 30-22  MP  AP  
Lör 23/2 15:00 Tid: 15:00 HK Ankaret - HF Di Vide Arena: Borgebyhallen 27-32  MP  AP  
Lör 23/2 15:00 Tid: 15:00 GF Kroppskultur - HP Warta Arena: Agnebergshallen 32-27  MP  AP  
Fre 22/2 19:21 Tid: 19:21 Kärra HF - HK S-hof Arena: Lillekärrshallen Göteborg 37-33  MP  AP  
Lör 16/2 17:00 Tid: 17:00 HK Country - HP Skövde 90 Arena: Skövde Idrottshall 25-22  MP  AP  
Lör 16/2 16:00 Tid: 16:00 IFK Karlskrona - GF Kroppskultur Arena: Karlskrona IH 30-20  MP  AP  
Lör 16/2 15:00 Tid: 15:00 IF Kristianstad - Kärra HF Arena: Kristianstad IH A-hallen 27-26  MP  AP  
Lör 16/2 15:00 Tid: 15:00 HP Warta - HK S-hof Arena: Lundby Strand 1 Göteborg 36-25  MP  AP  
Lör 16/2 13:30 Tid: 13:30 HF Di Vide - HK Farmen Arena: Ystad Arena 24-30  MP  AP  
Fre 15/2 19:30 Tid: 19:30 Vinslövs HK - HK Ankaret Arena: Furutorpshallen 28-25  MP  AP  
Sön 10/2 17:00 Tid: 17:00 HK S-hof - HF Di Vide Arena: Partille Arena A 28-21  MP  AP  
Sön 10/2 16:15 Tid: 16:15 GF Kroppskultur - IF Kristianstad Arena: Agnebergshallen 31-32  MP  AP  
Sön 10/2 14:00 Tid: 14:00 HP Skövde 90 - IFK Karlskrona Arena: Arena Skövde C 23-34  MP  AP  
Sön 10/2 14:00 Tid: 14:00 HK Farmen - Vinslövs HK Arena: Lunds Idrottshall 27-27  MP  AP  
Lör 9/2 15:00 Tid: 15:00 HK Ankaret - HK Country Arena: Borgebyhallen 28-21  MP  AP  
Fre 8/2 19:21 Tid: 19:21 Kärra HF - HP Warta Arena: Lillekärrshallen Göteborg 37-24  MP  AP  
Tis 5/2 19:00 Tid: 19:00 HK Country - HK Farmen Arena: Skövde Idrottshall 29-33  MP  AP  
Lör 2/2 16:00 Tid: 16:00 IFK Karlskrona - Kärra HF Arena: Karlskrona IH 26-28  MP  AP  
Lör 2/2 15:00 Tid: 15:00 HK Ankaret - HP Skövde 90 Arena: Borgebyhallen 39-26  MP  AP  
Lör 2/2 15:00 Tid: 15:00 GF Kroppskultur - Vinslövs HK Arena: Agnebergshallen 24-33  MP  AP  
Ons 30/1 19:00 Tid: 19:00 IF Kristianstad - HK S-hof Arena: Kristianstad IH A-hallen 25-29  MP  AP  
Tis 29/1 19:15 Tid: 19:15 HF Di Vide - HP Warta Arena: Ystad Arena A2 25-24  MP  AP  
Sön 27/1 18:15 Tid: 18:15 HK S-hof - HK Country Arena: Partille Arena A 26-35  MP  AP  
Sön 27/1 17:00 Tid: 17:00 HP Warta - IFK Karlskrona Arena: Lundby Strand 1 Göteborg 25-31  MP  AP  
Sön 27/1 16:15 Tid: 16:15 GF Kroppskultur - HK Ankaret Arena: Agnebergshallen 27-28  MP  AP  
Lör 26/1 16:00 Tid: 16:00 Vinslövs HK - HP Skövde 90 Arena: Furutorpshallen 35-26  MP  AP  
Lör 26/1 14:00 Tid: 14:00 Kärra HF - HF Di Vide Arena: Lillekärrshallen Göteborg 33-26  MP  AP  
Lör 26/1 14:00 Tid: 14:00 HK Farmen - IF Kristianstad Arena: Spb Skåne Arena A 33-33  MP  AP  
Sön 20/1 17:00 Tid: 17:00 HK Country - GF Kroppskultur Arena: Skövde Idrottshall 32-32  MP  AP  
Sön 20/1 14:00 Tid: 14:00 HK Farmen - HP Skövde 90 Arena: Lunds Idrottshall 27-26  MP  AP  
Ladda fler

Inga matcher tillgängliga just nu

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

ANNONS

Senaste från Övriga Sverige

ANNONS

Senaste artiklar