Division 4 Västsv. västra

2018/19

ANNONS
#LagMVOF+/-P+/-
1OLDRIK6501167 - 1201047
2Örgryte HS4400124 - 81843
3BK Heid6312156 - 142714
4Västra Frölunda IF5221136 - 13165
5Onsala HK411293 - 1183-25
6Majornas IK5104108 - 1302-22
7HK Kelt410391 - 1282-37
8Baltic4004106 - 1310-25
9Backa HK Herrar SharksUtgått
10Strömstad HK HerrarUtgått

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

ANNONS
TidLagResultat
Sön 18/11 19:00 Tid: 19:00 HK Kelt - Baltic Arena: Valhalla A Göteborg 33-31    
Sön 18/11 18:00 Tid: 18:00 Örgryte HS - OLDRIK Arena: Lundenhallen 24-20    
Ons 14/11 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - BK Heid Arena: Frölunda Kulturhus 27-27    
Sön 11/11 15:40 Tid: 15:40 BK Heid - HK Kelt Arena: Heidhallen, Göteborg 33-19    
Ons 7/11 18:30 Tid: 18:30 OLDRIK - Västra Frölunda IF Arena: Rosendalshallen A Göteborg 24-21    
Ons 7/11 18:00 Tid: 18:00 Majornas IK - Örgryte HS Arena: Valhalla A Göteborg 20-30    
Lör 27/10 16:40 Tid: 16:40 BK Heid - OLDRIK Arena: Heidhallen, Göteborg 19-24    
Tor 25/10 19:30 Tid: 19:30 Örgryte HS - Onsala HK Arena: Valhalla A Göteborg 33-20    
Ons 24/10 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - Majornas IK Arena: Frölunda Kulturhus 26-24    
Sön 14/10 18:45 Tid: 18:45 Onsala HK - Västra Frölunda IF Arena: Aranäshallen A 27-27    
TidLagResultat
Sön 18/11 19:00 Tid: 19:00 HK Kelt - Baltic Arena: Valhalla A Göteborg 33-31    
Sön 18/11 18:00 Tid: 18:00 Örgryte HS - OLDRIK Arena: Lundenhallen 24-20    
Ons 14/11 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - BK Heid Arena: Frölunda Kulturhus 27-27    
Sön 11/11 15:40 Tid: 15:40 BK Heid - HK Kelt Arena: Heidhallen, Göteborg 33-19    
Ons 7/11 18:30 Tid: 18:30 OLDRIK - Västra Frölunda IF Arena: Rosendalshallen A Göteborg 24-21    
Ons 7/11 18:00 Tid: 18:00 Majornas IK - Örgryte HS Arena: Valhalla A Göteborg 20-30    
Lör 27/10 16:40 Tid: 16:40 BK Heid - OLDRIK Arena: Heidhallen, Göteborg 19-24    
Tor 25/10 19:30 Tid: 19:30 Örgryte HS - Onsala HK Arena: Valhalla A Göteborg 33-20    
Ons 24/10 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - Majornas IK Arena: Frölunda Kulturhus 26-24    
Sön 14/10 18:45 Tid: 18:45 Onsala HK - Västra Frölunda IF Arena: Aranäshallen A 27-27    
Sön 14/10 16:50 Tid: 16:50 Baltic - Örgryte HS Arena: Förbohallen Stenkullen 21-37    
Sön 14/10 15:20 Tid: 15:20 OLDRIK - HK Kelt Arena: Rosendalshallen A Göteborg 39-18    
Tor 11/10 21:00 Tid: 21:00 Majornas IK - BK Heid Arena: Valhalla A Göteborg    
Sön 7/10 14:00 Tid: 14:00 BK Heid - Onsala HK Arena: Heidhallen, Göteborg 27-28    
Sön 7/10 13:45 Tid: 13:45 OLDRIK - Majornas IK Arena: Rosendalshallen A Göteborg 29-20    
Ons 3/10 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - Baltic Arena: Frölunda Kulturhus 35-29    
Sön 30/9 19:45 Tid: 19:45 Baltic - BK Heid Arena: Förbohallen Stenkullen 25-26    
Sön 30/9 14:10 Tid: 14:10 Onsala HK - OLDRIK Arena: Aranäshallen B 18-31    
Fre 28/9 18:00 Tid: 18:00 Majornas IK - HK Kelt Arena: Valhalla A Göteborg 25-21    
Mån 1/1 00:00 Tid: 00:00 Strömstad HK - Västra Frölunda IF Arena:    
Mån 1/1 00:00 Tid: 00:00 Örgryte HS - Strömstad HK Arena:    
Mån 1/1 00:00 Tid: 00:00 HK Kelt - Strömstad HK Arena:    
Mån 1/1 00:00 Tid: 00:00 Baltic - Strömstad HK Arena:    
Mån 1/1 00:00 Tid: 00:00 Strömstad HK - Onsala HK Arena:    
Mån 1/1 00:00 Tid: 00:00 Majornas IK - Strömstad HK Arena:    
TidLag
Ons 28/11 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - HK Kelt Arena: Frölunda Kulturhus  
Sön 2/12 15:15 Tid: 15:15 Onsala HK - Baltic Arena: Aranäshallen A  
Sön 2/12 16:45 Tid: 16:45 BK Heid - Örgryte HS Arena: Heidhallen, Göteborg  
Fre 7/12 19:10 Tid: 19:10 HK Kelt - Onsala HK Arena: Valhalla A Göteborg  
Lör 8/12 16:20 Tid: 16:20 Strömstad HK - OLDRIK Arena: Nordby Supermarkethallen A  
Sön 9/12 18:00 Tid: 18:00 Örgryte HS - Västra Frölunda IF Arena: Lundenhallen  
Sön 9/12 18:30 Tid: 18:30 Baltic - Majornas IK Arena: Förbohallen Stenkullen  
Ons 12/12 20:25 Tid: 20:25 Majornas IK - Onsala HK Arena: Valhalla A Göteborg  
Sön 16/12 13:40 Tid: 13:40 OLDRIK - Baltic Arena: Rosendalshallen A Göteborg  
Sön 16/12 16:30 Tid: 16:30 Örgryte HS - HK Kelt Arena: Lundenhallen  
Sön 16/12 16:45 Tid: 16:45 BK Heid - Strömstad HK Arena: Heidhallen, Göteborg  
Tor 10/1 19:30 Tid: 19:30 HK Kelt - Örgryte HS Arena: Valhalla A Göteborg  
Lör 12/1 16:20 Tid: 16:20 Strömstad HK - BK Heid Arena: Nordby Supermarkethallen A  
Sön 13/1 14:15 Tid: 14:15 Onsala HK - Majornas IK Arena: Aranäshallen B  
Sön 13/1 14:20 Tid: 14:20 Baltic - OLDRIK Arena: Förbohallen Stenkullen  
Ons 16/1 18:00 Tid: 18:00 Majornas IK - Baltic Arena: Valhalla A Göteborg  
Ons 16/1 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - Örgryte HS Arena: Frölunda Kulturhus  
Tor 17/1 20:45 Tid: 20:45 Onsala HK - HK Kelt Arena: Aranäshallen A  
Sön 20/1 18:30 Tid: 18:30 OLDRIK - Strömstad HK Arena: Rosendalshallen A Göteborg  
Fre 1/2 18:00 Tid: 18:00 HK Kelt - Västra Frölunda IF Arena: Valhalla A Göteborg  
Lör 2/2 16:20 Tid: 16:20 Strömstad HK - Majornas IK Arena: Nordby Supermarkethallen A  
Sön 3/2 18:00 Tid: 18:00 Örgryte HS - BK Heid Arena: Lundenhallen  
Sön 3/2 18:20 Tid: 18:20 Baltic - Onsala HK Arena: Förbohallen Stenkullen  
Sön 10/2 11:15 Tid: 11:15 Onsala HK - Strömstad HK Arena: Aranäshallen A  
Sön 10/2 14:30 Tid: 14:30 Baltic - HK Kelt Arena: Förbohallen Stenkullen  
Sön 10/2 16:15 Tid: 16:15 OLDRIK - Örgryte HS Arena: Rosendalshallen A Göteborg  
Sön 10/2 16:30 Tid: 16:30 BK Heid - Västra Frölunda IF Arena: Heidhallen, Göteborg  
Ons 20/2 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - OLDRIK Arena: Frölunda Kulturhus  
Tor 21/2 19:30 Tid: 19:30 HK Kelt - BK Heid Arena: Valhalla A Göteborg  
Lör 23/2 15:00 Tid: 15:00 Strömstad HK - Baltic Arena: Nordby Supermarkethallen A  
Sön 24/2 16:30 Tid: 16:30 Örgryte HS - Majornas IK Arena: Lundenhallen  
Tor 28/2 20:55 Tid: 20:55 Majornas IK - Västra Frölunda IF Arena: Valhalla A Göteborg  
Lör 2/3 15:00 Tid: 15:00 OLDRIK - BK Heid Arena: Rosendalshallen A Göteborg  
Lör 2/3 16:20 Tid: 16:20 Strömstad HK - HK Kelt Arena: Nordby Supermarkethallen A  
Sön 3/3 13:55 Tid: 13:55 Onsala HK - Örgryte HS Arena: Aranäshallen B  
Ons 13/3 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - Onsala HK Arena: Frölunda Kulturhus  
Ons 13/3 20:30 Tid: 20:30 HK Kelt - OLDRIK Arena: Valhalla A Göteborg  
Sön 17/3 15:00 Tid: 15:00 BK Heid - Majornas IK Arena: Heidhallen, Göteborg  
Sön 17/3 18:15 Tid: 18:15 Örgryte HS - Baltic Arena: Lundenhallen  
Ons 20/3 19:00 Tid: 19:00 Majornas IK - OLDRIK Arena: Valhalla A Göteborg  
Lör 23/3 16:20 Tid: 16:20 Strömstad HK - Örgryte HS Arena: Nordby Supermarkethallen A  
Sön 24/3 12:05 Tid: 12:05 Onsala HK - BK Heid Arena: Aranäshallen A  
Sön 24/3 14:05 Tid: 14:05 Baltic - Västra Frölunda IF Arena: Förbohallen Stenkullen  
Ons 27/3 19:10 Tid: 19:10 Västra Frölunda IF - Strömstad HK Arena: Frölunda Kulturhus  
Tor 28/3 19:30 Tid: 19:30 HK Kelt - Majornas IK Arena: Valhalla A Göteborg  
Sön 31/3 16:00 Tid: 16:00 OLDRIK - Onsala HK Arena: Rosendalshallen A Göteborg  
Sön 31/3 16:15 Tid: 16:15 BK Heid - Baltic Arena: Heidhallen, Göteborg  

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

ANNONS

Senaste från Övriga Sverige

ANNONS

Senaste artiklar