Division 4 - Stockholm

2018/19

ANNONS
#LagMVOF+/-P+/-
1BK Sparta222110753 - 33143422
2BK Kungsan222011665 - 34941316
3Huddinge HK 2221804659 - 37436285
4Bajen IF221408613 - 47628137
5BK Sol221309536 - 4402696
6Lidingö SK 22210210487 - 52522-38
7Tungelsta IF229112437 - 47019-33
8Rosa Skrot HK229013437 - 55818-121
9Djurgårdshof IK226115353 - 59713-244
10IK Tellus225116362 - 60511-243
11Sannadals HK223118360 - 5917-231
12Gurraberg HK 2220022297 - 6430-346

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

ANNONS
TidLagResultat
Sön 17/3 12:30 Tid: 12:30 Tungelsta IF - Sannadals HK Arena: Tungelsta Sporthall 22-17    
Lör 16/3 19:00 Tid: 19:00 BK Sol - Djurgårdshof IK Arena: Sköndalshallen 35-11    
Lör 16/3 17:45 Tid: 17:45 BK Sparta - BK Kungsan Arena: Västertorpshallen 29-16    
Lör 16/3 17:30 Tid: 17:30 Rosa Skrot HK - Huddinge HK 2 Arena: Sköndalshallen 21-29    
Lör 16/3 15:50 Tid: 15:50 Lidingö SK 2 - Bajen IF Arena: Gångsätrahallen 26-29    
Lör 16/3 15:00 Tid: 15:00 IK Tellus - Gurraberg HK 2 Arena: Skarpnäckshallen 20-13    
Sön 10/3 18:15 Tid: 18:15 Djurgårdshof IK - IK Tellus Arena: Engelbrektshallen 20-20    
Sön 10/3 17:30 Tid: 17:30 Bajen IF - Rosa Skrot HK Arena: Vintervikshallen 17-20    
Sön 10/3 14:00 Tid: 14:00 Gurraberg HK 2 - Lidingö SK 2 Arena: Gustavsbergs Sporthall 9-26    
Lör 9/3 18:00 Tid: 18:00 BK Kungsan - BK Sol Arena: Ekhammarhallen 26-21    
Lör 9/3 17:50 Tid: 17:50 Huddinge HK 2 - Tungelsta IF Arena: Huddingehallen 30-19    
Lör 9/3 17:40 Tid: 17:40 Sannadals HK - BK Sparta Arena: Västertorpshallen 12-43    
Sön 3/3 15:00 Tid: 15:00 Djurgårdshof IK - BK Kungsan Arena: Engelbrektshallen 14-38    
Sön 3/3 13:00 Tid: 13:00 BK Sparta - Huddinge HK 2 Arena: Högdalshallen 35-12    
Sön 3/3 12:30 Tid: 12:30 Tungelsta IF - Bajen IF Arena: Tungelsta Sporthall 17-27    
Sön 3/3 11:10 Tid: 11:10 BK Sol - Sannadals HK Arena: Farstahallen 16-21    
Lör 2/3 18:45 Tid: 18:45 Rosa Skrot HK - Gurraberg HK 2 Arena: Sköndalshallen 31-16    
Lör 2/3 15:45 Tid: 15:45 IK Tellus - Lidingö SK 2 Arena: Västertorpshallen 25-26    
Sön 24/2 13:20 Tid: 13:20 Lidingö SK 2 - Rosa Skrot HK Arena: Gångsätrahallen 30-16    
Sön 24/2 12:50 Tid: 12:50 Bajen IF - BK Sparta Arena: Farstahallen 3 19-23    
Lör 23/2 18:15 Tid: 18:15 BK Kungsan - IK Tellus Arena: Ekhammarhallen 35-10    
Lör 23/2 17:45 Tid: 17:45 Sannadals HK - Djurgårdshof IK Arena: Västertorpshallen 16-21    
Lör 23/2 15:30 Tid: 15:30 Huddinge HK 2 - BK Sol Arena: Huddingehallen 31-13    
Lör 23/2 14:00 Tid: 14:00 Gurraberg HK 2 - Tungelsta IF Arena: Gustavsbergs Sporthall 7-26    
Sön 17/2 20:30 Tid: 20:30 Djurgårdshof IK - Huddinge HK 2 Arena: Engelbrektshallen 18-24    
Sön 17/2 18:30 Tid: 18:30 BK Kungsan - Sannadals HK Arena: Ekhammarhallen 26-16    
Sön 17/2 16:40 Tid: 16:40 IK Tellus - Rosa Skrot HK Arena: Skärholmshallen 14-27    
Sön 17/2 12:30 Tid: 12:30 Tungelsta IF - Lidingö SK 2 Arena: Tungelsta Sporthall 19-20    
Sön 17/2 09:20 Tid: 09:20 BK Sol - Bajen IF Arena: Farstahallen 19-23    
Lör 16/2 17:30 Tid: 17:30 BK Sparta - Gurraberg HK 2 Arena: Västertorpshallen 34-16    
Sön 10/2 20:30 Tid: 20:30 Bajen IF - Djurgårdshof IK Arena: Eriksdalshallen 31-18    
Sön 10/2 20:15 Tid: 20:15 Huddinge HK 2 - BK Kungsan Arena: Huddingehallen 28-31    
Sön 10/2 18:45 Tid: 18:45 Lidingö SK 2 - BK Sparta Arena: Gångsätrahallen 28-39    
Lör 9/2 16:00 Tid: 16:00 Gurraberg HK 2 - BK Sol Arena: Gustavsbergs Sporthall 9-32    
Lör 9/2 15:45 Tid: 15:45 Sannadals HK - IK Tellus Arena: Västertorpshallen 20-22    
Lör 9/2 15:30 Tid: 15:30 Rosa Skrot HK - Tungelsta IF Arena: Sköndalshallen 26-23    
Sön 3/2 20:00 Tid: 20:00 BK Sparta - Rosa Skrot HK Arena: Högdalshallen 31-19    
Sön 3/2 20:00 Tid: 20:00 Djurgårdshof IK - Gurraberg HK 2 Arena: Engelbrektshallen 18-15    
Sön 3/2 17:30 Tid: 17:30 IK Tellus - Tungelsta IF Arena: Vintervikshallen 11-28    
Sön 3/2 11:45 Tid: 11:45 BK Sol - Lidingö SK 2 Arena: Farstahallen 3 27-22    
Lör 2/2 17:45 Tid: 17:45 Sannadals HK - Huddinge HK 2 Arena: Västertorpshallen 10-38    
Lör 2/2 16:15 Tid: 16:15 BK Kungsan - Bajen IF Arena: Ekhammarhallen 34-24    
Ons 30/1 18:30 Tid: 18:30 Gurraberg HK 2 - BK Kungsan Arena: Gustavsbergs Sporthall 16-36    
Sön 27/1 18:55 Tid: 18:55 Bajen IF - Sannadals HK Arena: Skanstullshallen 38-17    
Sön 27/1 12:30 Tid: 12:30 Tungelsta IF - BK Sparta Arena: Tungelsta Sporthall 13-28    
Ladda fler

Inga matcher tillgängliga just nu

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

ANNONS

Senaste från Övriga Sverige

ANNONS

Senaste artiklar