Handbollskanalen Live

  • lör
    16
    okt
    2021
    14:00
    Skuru IK - Lugi HF
    Sverige | SHE (d)

  • 14:00
    Skara HF - VästeråsIrsta HF
    Sverige | SHE (d)

  • 14:00
    Tumba HBK - Eskilstuna Guif IF
    Sverige | Damallsvenskan

  • 14:00
    GF Kroppskultur - AIK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 14:00
    Kungsängens SK - Täby HBK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:00
    Ystads IF HF - Eskilstuna Guif IF
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 15:00
    HK Varberg - Anderstorps SK
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 15:00
    Skånela IF - OV Helsingborg HK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 15:00
    Eslövs IK - Tyresö Handboll
    Sverige | Damallsvenskan

  • 15:00
    Sollentuna HK - Norrköpings HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:30
    IF Kristianstad - HK Ankaret
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    Önnereds HK - IK Sävehof
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 16:00
    IF Hallby HK - IFK Ystad HK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 16:00
    HIF Karlskrona - Rimbo HK Roslagen
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 16:00
    Vinslövs HK - HK Torslanda Elit
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 16:00
    FTC-Rail Cargo Hungaria - Team Esbjerg
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    RP IF Linköping - IK Baltichov
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:15
    Tyresö Handboll - LIF Lindesberg
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 17:00
    Hammarby IF HF - IFK Skövde HK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 17:00
    Skånela IF - OV Helsingborg HK
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 18:00
    Brest Bretagne Handball - HC Podravka Vegeta
    Europa | Champions League (d)

  • 18:00
    Vipers Kristiansand - Kastamonu Belediyesi GSK
    Europa | Champions League (d)

  • 20:00
    Montpellier - Dunkerque
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • sön
    17
    okt
    2021
    14:00
    Lugi HF - Redbergslids IK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 14:00
    CSKA - IK Sävehof
    Europa | Champions League (d)

  • 14:00
    SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt
    Tyskland | Bundesliga (h)

  • 14:00
    Thüringer HC - Molde Elite
    Europa | European Cup (d)

  • 14:30
    IFK Karlskrona - HK Farmen
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    VästeråsIrsta HF - Kärra HF
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 15:00
    HK Aranäs - IF Hallby HK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 15:00
    Ystads IF HF U - Mantorps IF HF
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:30
    HK S-hof - HK Drott Halmstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    Alingsås HK - IFK Kristianstad
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 16:00
    IK Sävehof - Höörs HK H 65
    Sverige | SHE (d)

  • 16:00
    Boden Handboll IF - GT Söder HK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 16:00
    Buducnost BEMAX - Rostov-Don
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    BV Borussia 09 Dortmund - CSM Bucuresti
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    Krim Mercator Ljubljana - Metz Handball
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    Odense Håndbold - Györi Audi ETO KC
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    Skuru IK - HF SIF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    TBV Lemgo Lippe - THW Kiel
    Tyskland | Bundesliga (h)

  • 16:15
    Amo HK - Kungälvs HK
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 17:00
    HK Aranäs - HK Malmö
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 17:00
    Gimonäs Umeå IF - Enköpings HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 19:15
    Fjärås HK - HP Warta
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • mån
    18
    okt
    2021
    19:00
    Önnereds HK - Kärra HF
    Sverige | SHE (d)

  • tis
    19
    okt
    2021
    18:45
    AEK Athens HC - Grundfos Tatabanya KC
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Chekhovskie medvedi - GOG
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Cocks - HBC Nantes
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Füchse Berlin - Fenix Toulouse Handball
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    IK Sävehof - BM Logroño La Rioja
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    RK Gorenje Velenje - SC Magdeburg
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    HC Eurofarm Pelister - USAM Nimes Gard
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    PAUC Handball - RK Nexe
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Pfadi Winterthur - Orlen Wisla Plock
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Sporting CP - Kadetten Schaffhausen
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    TATRAN Presov - Bidasoa Irun
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    TBV Lemgo Lippe - SL Benfica
    Europa | European League (h)

  • ons
    20
    okt
    2021
    18:45
    Aalborg Håndbold - HC Vardar 1961
    Europa | Champions League (h)

  • 18:45
    Elverum Handball - HC PPD Zagreb
    Europa | Champions League (h)

  • 18:45
    Lomza Vive Kielce - FC Porto
    Europa | Champions League (h)

  • 18:45
    THW Kiel - Pick Szeged
    Europa | Champions League (h)

  • 19:00
    Enköpings HF - Kungsängens SK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 20:45
    Montpellier HB - HC Meshkov Brest
    Europa | Champions League (h)

  • tor
    21
    okt
    2021
    18:45
    HC Motor - C.S. Dinamo Bucuresti
    Europa | Champions League (h)

  • 18:45
    Telekom Veszprém HC - SG Flensburg-Handewitt
    Europa | Champions League (h)

  • 19:00
    HK Malmö - Ystads IF HF
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:00
    MT Melsungen - Bergischer HC
    Tyskland | Bundesliga (h)

  • 20:15
    Chambery Savoie - Istres
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • 20:45
    Barça - Paris Saint-Germain Handball
    Europa | Champions League (h)

  • fre
    22
    okt
    2021
    19:00
    IK Sävehof - HK Aranäs
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:00
    Redbergslids IK - Hammarby IF HF
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:00
    VästeråsIrsta HF - Skuru IK
    Sverige | SHE (d)

  • 19:00
    LIF Lindesberg - HIF Karlskrona
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 19:00
    Rimbo HK Roslagen - VästeråsIrsta HF
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 19:00
    GT Söder HK - Tumba HBK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 19:00
    OV Helsingborg HK - Eslövs IK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 19:15
    Anderstorps SK - Vinslövs HK
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 19:30
    Kärra HF - IK Sävehof
    Sverige | SHE (d)

  • 19:30
    HF SIF - Sollentuna HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 20:00
    Creteil - Pays d'Aix
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • 20:00
    Dunkerque - Saran Loiret
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • 20:00
    Saint-Raphael - Chartres
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • 20:30
    Nantes - Nancy
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • lör
    23
    okt
    2021
    13:30
    Bodens BK HF - IFK Nyköping
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 14:00
    Kärra HF - HK Varberg
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 14:00
    Tyresö Handboll - HK Aranäs
    Sverige | Damallsvenskan

  • 14:15
    BK Heid - Önnereds HK
    Sverige | SHE (d)

  • 14:30
    Eskilstuna Guif IF - Lugi HF
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 14:30
    Mantorps IF HF - IF Kristianstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    IFK Ystad HK - Alingsås HK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 15:00
    Kungälvs HK - Skövde HF
    Sverige | SHE (d)

  • 15:00
    IF Hallby HK - GF Kroppskultur
    Sverige | Damallsvenskan

  • 15:00
    HP Warta - Ystads IF HF U
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    Täby HBK - HK Silwing-Troja
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:30
    HK Ankaret - RP IF Linköping
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    HK Torslanda Elit - Amo HK
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 16:00
    FTC-Rail Cargo Hungaria - Brest Bretagne Handball
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    Rostov-Don - BV Borussia 09 Dortmund
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    HK Farmen - HK S-hof
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:30
    Eskilstuna Guif IF - Skånela IF
    Sverige | Damallsvenskan

  • 16:30
    IFK Tumba HK - Skuru IK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 17:00
    IK Baltichov - IFK Karlskrona
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 17:15
    Kungälvs HK - Skånela IF
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 18:00
    HC Podravka Vegeta - Team Esbjerg
    Europa | Champions League (d)

  • 18:00
    Metz Handball - Györi Audi ETO KC
    Europa | Champions League (d)

  • 18:00
    Vipers Kristiansand - CSKA
    Europa | Champions League (d)

  • sön
    24
    okt
    2021
    14:00
    Lugi HF - Kristianstad HK
    Sverige | SHE (d)

  • 14:00
    CSM Bucuresti - Buducnost BEMAX
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    OV Helsingborg HK - Tyresö Handboll
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 16:00
    Boden Handboll IF - AIK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 16:00
    IK Sävehof - Kastamonu Belediyesi GSK
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    Odense Håndbold - Krim Mercator Ljubljana
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    GWD Minden - TBV Lemgo Lippe
    Tyskland | Bundesliga (h)

  • 17:00
    Gimonäs Umeå IF - IFK Nyköping
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • mån
    25
    okt
    2021
    19:00
    IFK Kristianstad - Önnereds HK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:30
    HK Drott Halmstad - Fjärås HK
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • tis
    26
    okt
    2021
    18:45
    GOG - Cocks
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Grundfos Tatabanya KC - Sporting CP
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Kadetten Schaffhausen - HC Eurofarm Pelister
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Orlen Wisla Plock - Fenix Toulouse Handball
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    RK Nexe - IK Sävehof
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    SC Magdeburg - PAUC Handball
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    USAM Nimes Gard - AEK Athens HC
    Europa | European League (h)

  • 19:00
    IFK Skövde HK - IF Hallby HK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 20:45
    Bidasoa Irun - Pfadi Winterthur
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    BM Logroño La Rioja - RK Gorenje Velenje
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Füchse Berlin - TATRAN Presov
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    HBC Nantes - TBV Lemgo Lippe
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    SL Benfica - Chekhovskie medvedi
    Europa | European League (h)

  • ons
    27
    okt
    2021
    18:45
    Lomza Vive Kielce - Paris Saint-Germain Handball
    Europa | Champions League (h)

  • 18:45
    Pick Szeged - Aalborg Håndbold
    Europa | Champions League (h)

  • 19:00
    Höörs HK H 65 - Skara HF
    Sverige | SHE (d)

  • 20:45
    HC PPD Zagreb - Montpellier HB
    Europa | Champions League (h)

  • 20:45
    HC Vardar 1961 - THW Kiel
    Europa | Champions League (h)

  • tor
    28
    okt
    2021
    18:45
    C.S. Dinamo Bucuresti - Telekom Veszprém HC
    Europa | Champions League (h)

  • 18:45
    HC Meshkov Brest - Elverum Handball
    Europa | Champions League (h)

  • 19:00
    Lugi HF - HK Malmö
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 20:15
    Chambery Savoie - Dunkerque
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • 20:45
    FC Porto - Barça
    Europa | Champions League (h)

  • 20:45
    SG Flensburg-Handewitt - HC Motor
    Europa | Champions League (h)

  • fre
    29
    okt
    2021
    19:00
    Ystads IF HF - IK Sävehof
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:00
    Eskilstuna Guif IF - Redbergslids IK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:00
    Alingsås HK - IFK Skövde HK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:30
    Kärra HF - Anderstorps SK
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 20:00
    IFK Nyköping - Täby HBK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 20:00
    Chartres - Limoges
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • 20:00
    Creteil - Cesson Rennes
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • 20:00
    Saran Loiret - Nantes
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • lör
    30
    okt
    2021
    14:00
    Skara HF - Kärra HF
    Sverige | SHE (d)

  • 14:00
    VästeråsIrsta HF - LIF Lindesberg
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 14:00
    Tumba HBK - AIK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 14:00
    OV Helsingborg HK - Tyresö Handboll
    Sverige | Damallsvenskan

  • 14:00
    Ystads IF HF U - HK Drott Halmstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    HK Aranäs - IFK Kristianstad
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 15:00
    Skövde HF - Kristianstad HK
    Sverige | SHE (d)

  • 15:00
    HK Varberg - Rimbo HK Roslagen
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 15:00
    Skånela IF - HK Torslanda Elit
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 15:00
    Eslövs IK - Eskilstuna Guif IF
    Sverige | Damallsvenskan

  • 15:00
    Boden Handboll IF - IF Hallby HK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 15:00
    IF Kristianstad - HP Warta
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    IF Hallby HK - Hammarby IF HF
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 16:00
    Önnereds HK - IFK Ystad HK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 16:00
    VästeråsIrsta HF - Lugi HF
    Sverige | SHE (d)

  • 16:00
    HIF Karlskrona - OV Helsingborg HK
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 16:00
    CSM Bucuresti - Brest Bretagne Handball
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    Györi Audi ETO KC - IK Sävehof
    Europa | Champions League (d)

  • 16:15
    Tyresö Handboll - Kungälvs HK
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 16:15
    Kungsängens SK - AIK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 17:00
    IK Baltichov - HK Farmen
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 17:30
    Fjärås HK - HK S-hof
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 18:00
    Buducnost BEMAX - FTC-Rail Cargo Hungaria
    Europa | Champions League (d)

  • 18:00
    Krim Mercator Ljubljana - Vipers Kristiansand
    Europa | Champions League (d)

  • sön
    31
    okt
    2021
    14:00
    BV Borussia 09 Dortmund - HC Podravka Vegeta
    Europa | Champions League (d)

  • 14:00
    Team Esbjerg - Rostov-Don
    Europa | Champions League (d)

  • 14:00
    HK Silwing-Troja - Enköpings HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:00
    Skuru IK - Höörs HK H 65
    Sverige | SHE (d)

  • 15:00
    Skånela IF - GT Söder HK
    Sverige | Damallsvenskan

  • 15:00
    IFK Karlskrona - HK Ankaret
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    Nancy - Montpellier
    Frankrike | Ligue Nationale de Handball (h)

  • 16:00
    IK Sävehof - BK Heid
    Sverige | SHE (d)

  • 16:00
    Önnereds HK - Kungälvs HK
    Sverige | SHE (d)

  • 16:00
    GF Kroppskultur - HK Aranäs
    Sverige | Damallsvenskan

  • 16:00
    CSKA - Odense Håndbold
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    Kastamonu Belediyesi GSK - Metz Handball
    Europa | Champions League (d)

  • 16:00
    RP IF Linköping - Mantorps IF HF
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:15
    Amo HK - Vinslövs HK
    Sverige | Herrallsvenskan

  • 16:30
    IFK Tumba HK - HF SIF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 17:00
    Gimonäs Umeå IF - Norrköpings HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 17:15
    Skuru IK - Bodens BK HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • tor
    04
    Nov
    2021
    19:00
    AIK - HK Silwing-Troja
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • lör
    06
    Nov
    2021
    15:00
    Sollentuna HK - Gimonäs Umeå IF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:00
    Täby HBK - Skuru IK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    Enköpings HF - IFK Nyköping
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    Norrköpings HK - Kungsängens SK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • sön
    07
    Nov
    2021
    14:00
    HF SIF - Gimonäs Umeå IF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:30
    Bodens BK HF - IFK Tumba HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • fre
    12
    Nov
    2021
    19:30
    IFK Nyköping - AIK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • lör
    13
    Nov
    2021
    14:00
    Kungsängens SK - Sollentuna HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 14:30
    Mantorps IF HF - IFK Karlskrona
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:30
    HK Ankaret - IK Baltichov
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:30
    HK S-hof - Ystads IF HF U
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    HK Farmen - Fjärås HK
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    HP Warta - RP IF Linköping
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:30
    IFK Tumba HK - Täby HBK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • sön
    14
    Nov
    2021
    15:00
    Bodens BK HF - HF SIF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:00
    HK Silwing-Troja - Norrköpings HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    Skuru IK - Enköpings HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • tis
    16
    Nov
    2021
    18:45
    AEK Athens HC - HC Eurofarm Pelister
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Chekhovskie medvedi - TBV Lemgo Lippe
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Cocks - SL Benfica
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Grundfos Tatabanya KC - Kadetten Schaffhausen
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    IK Sävehof - SC Magdeburg
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    PAUC Handball - RK Gorenje Velenje
    Europa | European League (h)

  • 19:30
    HK Drott Halmstad - IF Kristianstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 20:45
    Bidasoa Irun - Fenix Toulouse Handball
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    HBC Nantes - GOG
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Orlen Wisla Plock - Füchse Berlin
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    RK Nexe - BM Logroño La Rioja
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    TATRAN Presov - Pfadi Winterthur
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    USAM Nimes Gard - Sporting CP
    Europa | European League (h)

  • fre
    19
    Nov
    2021
    19:00
    AIK - Skuru IK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • lör
    20
    Nov
    2021
    14:00
    Ystads IF HF U - Fjärås HK
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    IFK Karlskrona - HP Warta
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    Sollentuna HK - HK Silwing-Troja
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:30
    HK Ankaret - HK Farmen
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    Enköpings HF - IFK Tumba HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    Kungsängens SK - Bodens BK HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 17:00
    IK Baltichov - Mantorps IF HF
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • sön
    21
    Nov
    2021
    14:00
    IF Kristianstad - HK S-hof
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 14:00
    Täby HBK - Bodens BK HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:00
    Norrköpings HK - IFK Nyköping
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    RP IF Linköping - HK Drott Halmstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • tis
    23
    Nov
    2021
    18:45
    Chekhovskie medvedi - HBC Nantes
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    HC Eurofarm Pelister - Grundfos Tatabanya KC
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    RK Gorenje Velenje - IK Sävehof
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    SL Benfica - GOG
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Sporting CP - AEK Athens HC
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    TBV Lemgo Lippe - Cocks
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    BM Logroño La Rioja - PAUC Handball
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Fenix Toulouse Handball - Orlen Wisla Plock
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Kadetten Schaffhausen - USAM Nimes Gard
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Pfadi Winterthur - Bidasoa Irun
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    SC Magdeburg - RK Nexe
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    TATRAN Presov - Füchse Berlin
    Europa | European League (h)

  • tor
    25
    Nov
    2021
    19:00
    HP Warta - IK Baltichov
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • fre
    26
    Nov
    2021
    19:30
    IFK Nyköping - Sollentuna HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • lör
    27
    Nov
    2021
    13:30
    HK Drott Halmstad - IFK Karlskrona
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 14:00
    Skuru IK - Norrköpings HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 14:00
    Kungsängens SK - Gimonäs Umeå IF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 14:30
    Mantorps IF HF - HK Ankaret
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    Täby HBK - HF SIF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    HK Farmen - Ystads IF HF U
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:30
    IFK Tumba HK - AIK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • sön
    28
    Nov
    2021
    14:30
    Fjärås HK - IF Kristianstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    Bodens BK HF - Enköpings HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 17:45
    HK S-hof - RP IF Linköping
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • tis
    30
    Nov
    2021
    18:45
    GOG - HBC Nantes
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    IK Sävehof - PAUC Handball
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Kadetten Schaffhausen - AEK Athens HC
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    Orlen Wisla Plock - Bidasoa Irun
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    TBV Lemgo Lippe - Chekhovskie medvedi
    Europa | European League (h)

  • 18:45
    USAM Nimes Gard - Grundfos Tatabanya KC
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    BM Logroño La Rioja - SC Magdeburg
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Fenix Toulouse Handball - TATRAN Presov
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Füchse Berlin - Pfadi Winterthur
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    RK Nexe - RK Gorenje Velenje
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    SL Benfica - Cocks
    Europa | European League (h)

  • 20:45
    Sporting CP - HC Eurofarm Pelister
    Europa | European League (h)

  • fre
    03
    Dec
    2021
    19:00
    IF Kristianstad - Ystads IF HF U
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 19:30
    HF SIF - Kungsängens SK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • lör
    04
    Dec
    2021
    14:30
    Mantorps IF HF - HK Farmen
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    IFK Karlskrona - HK S-hof
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:00
    Sollentuna HK - Skuru IK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:30
    HK Ankaret - HP Warta
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 15:30
    Norrköpings HK - IFK Tumba HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    Enköpings HF - Täby HBK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 17:00
    IK Baltichov - HK Drott Halmstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • sön
    05
    Dec
    2021
    15:00
    AIK - Bodens BK HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    RP IF Linköping - Fjärås HK
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    Gimonäs Umeå IF - HK Silwing-Troja
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • ons
    08
    Dec
    2021
    20:30
    HK Silwing-Troja - Kungsängens SK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • fre
    10
    Dec
    2021
    19:30
    HK Drott Halmstad - HK Ankaret
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • lör
    11
    Dec
    2021
    14:00
    Ystads IF HF U - RP IF Linköping
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    HK Farmen - IF Kristianstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    Enköpings HF - HF SIF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:30
    IFK Tumba HK - Sollentuna HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 17:00
    IFK Nyköping - Gimonäs Umeå IF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 17:00
    Täby HBK - AIK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 18:15
    Fjärås HK - IFK Karlskrona
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • sön
    12
    Dec
    2021
    14:00
    HK Silwing-Troja - Gimonäs Umeå IF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 15:30
    HK S-hof - IK Baltichov
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    HP Warta - Mantorps IF HF
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    Bodens BK HF - Norrköpings HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • ons
    15
    Dec
    2021
    20:00
    Kungsängens SK - HF SIF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 20:30
    Sollentuna HK - IFK Tumba HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • lör
    18
    Dec
    2021
    14:00
    AIK - Täby HBK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 14:00
    Kungsängens SK - HK Silwing-Troja
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 14:30
    Mantorps IF HF - HK Drott Halmstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    RP IF Linköping - IF Kristianstad
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 17:00
    HP Warta - HK Farmen
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 17:00
    IK Baltichov - Fjärås HK
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • sön
    19
    Dec
    2021
    14:00
    Ystads IF HF U - IFK Karlskrona
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    HK Ankaret - HK S-hof
    Sverige | Division 1 Södra (h)

  • 16:00
    HF SIF - Enköpings HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:00
    Skuru IK - Sollentuna HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • 16:30
    IFK Tumba HK - Norrköpings HK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • sön
    26
    Dec
    2021
    14:00
    Täby HBK - Enköpings HF
    Sverige | Division 1 Norra (h)

  • ons
    29
    Dec
    2021
    18:00
    Bodens BK HF - AIK
    Sverige | Division 1 Norra (h)

Tipsa om match

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.