Handbollskanalen Live

ANNONS
  • tor
    13
    Dec
    2018
    19:00
    Eskilstuna Guif - IFK Kristianstad
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:00
    Redbergslids IK - Hammarby IF HF
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:00
    Önnereds HK - IFK Skövde HK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:00
    IFK Ystad HK - Alingsås HK
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • fre
    14
    Dec
    2018
    14:00
    Sverige - Norge (Plats 5/6)
    Landslag | EM (d)

  • 17:00
    Ryssland - Rumänien (Semifinal)
    Landslag | EM (d)

  • 18:30
    AIK - Ystads IF HF
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:00
    HIF Karlskrona - IK Sävehof
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 19:16
    Kärra HF - HP Skövde 90
    Sverige | Division 1 (h)

  • 19:50
    Kuststaden Trelleborg HK - Eslövs HF
    Sverige | Division 3 (h)

  • 19:55
    Växjö HF - HK Hök
    Sverige | Division 2 (h)

  • 20:30
    Frankrike - Rumänien (Semifinal)
    Landslag | EM (d)

  • lör
    15
    Dec
    2018
    11:35
    Täby HBK - Eskilstuna GUIF
    Ungdom | F16

  • 14:15
    Bjurslätt/Torslanda - OV Helsingborg
    Sverige | Allsvenskan (d)

  • 14:25
    Halmstad HF - IF Hallby HK
    Ungdom | F19

  • 15:00
    Kungälvs HK - Anderstorps SK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • 15:55
    Torslanda HK Elit - Tyresö Handboll
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • 15:55
    Kärra HF - Kävlinge HK
    Sverige | Division 1 (d)

  • 16:55
    HK Country - HP Warta
    Sverige | Division 1 (h)

  • sön
    16
    Dec
    2018
    13:30
    SG Flensburg-Handewitt - Bergischer HC
    Tyskland | Bundesliga (h)

  • 13:55
    Spårvägens HF - Eslövs IK
    Sverige | Allsvenskan (d)

  • 14:00
    Bodens BK HF - Nacka HK
    Sverige | Division 1 (d)

  • 14:00
    Bronsmatch
    Landslag | EM (d)

  • 14:55
    IF Hallby HK - RP IF Linköping
    Sverige | Division 1 (d)

  • 15:50
    Strands IF - AIK
    Sverige | Division 1 (d)

  • 16:00
    Bodens BK HF - Skuru IK
    Sverige | Division 1 (h)

  • 16:00
    IFK Ystad HK - IFK Kristianstad
    Sverige | Handbollsligan (h)

  • 17:30
    Final
    Landslag | EM (d)

  • mån
    17
    Dec
    2018
    19:00
    Skuru IK  - Boden Handboll IF
    Sverige | SHE (d)

  • ons
    19
    Dec
    2018
    19:00
    Kristianstad HK  - Boden Handboll IF
    Sverige | SHE (d)

  • 19:00
    Skövde HF  - Skara HF
    Sverige | SHE (d)

  • tor
    20
    Dec
    2018
    19:00
    Skuru IK  - VästeråsIrsta HF
    Sverige | SHE (d)

  • fre
    21
    Dec
    2018
    19:00
    BK Heid  - Önnereds HK
    Sverige | SHE (d)

  • lör
    22
    Dec
    2018
    15:00
    Kungälvs HK  - IK Sävehof
    Sverige | SHE (d)

  • 16:00
    Lugi HF  - Höörs HK H 65
    Sverige | SHE (d)

  • ons
    26
    Dec
    2018
    13:45
    IK Sävehof  - Lugi HF
    Sverige | SHE (d)

  • tor
    27
    Dec
    2018
    19:00
    Önnereds HK  - VästeråsIrsta HF
    Sverige | SHE (d)

  • fre
    28
    Dec
    2018
    18:45
    Höörs HK H 65  - Kristianstad HK
    Sverige | SHE (d)

  • lör
    29
    Dec
    2018
    15:00
    HK Varberg - Rimbo HK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • 15:00
    Kungälvs HK  - Skövde HF
    Sverige | SHE (d)

  • 16:00
    Skara HF  - BK Heid
    Sverige | SHE (d)

  • 20:30
    Lugi HF  - IK Sävehof
    Sverige | SHE (d)

  • ons
    09
    jan
    2019
    17:50
    Byåsen - Fredrikstad
    Norge | Eliteserien (d)

  • lör
    12
    jan
    2019
    14:15
    Bjurslätt/Torslanda - Eslövs IK
    Sverige | Allsvenskan (d)

  • 15:55
    Torslanda HK - HK Varberg
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • sön
    13
    jan
    2019
    17:00
    LIF Lindesberg - Amo HK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • lör
    19
    jan
    2019
    16:00
    Bodens BK HF - Enköpings HF
    Sverige | Division 1 (d)

  • sön
    20
    jan
    2019
    15:50
    Fredrikstad - Gjerpen
    Norge | Eliteserien (d)

  • tor
    24
    jan
    2019
    19:00
    LIF Lindesberg - IF Hallby HK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • lör
    26
    jan
    2019
    14:15
    Bjurslätt/Torslanda - GT Söder
    Sverige | Allsvenskan (d)

  • 15:00
    Kungälvs HK - Rimbo HK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • 15:55
    Torslanda HK - RP IF Linköping
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • 16:00
    Bodens BK HF - VästeråsIrsta HK
    Sverige | Division 1 (d)

  • tor
    31
    jan
    2019
    17:50
    Fana - Fredrikstad
    Norge | Eliteserien (d)

  • lör
    02
    feb
    2019
    15:55
    Torslanda HK - OV Helsingborg HK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • lör
    09
    feb
    2019
    14:00
    OV Helsingborg - Rimbo HK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • 14:15
    Bjurslätt/Torslanda - Tumba HBK
    Sverige | Allsvenskan (d)

  • sön
    10
    feb
    2019
    15:50
    Fredrikstad - Oppsal
    Norge | Eliteserien (d)

  • 17:00
    LIF Lindesberg - RP IF Linköping
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • ons
    13
    feb
    2019
    19:00
    LIF Lindesberg - HK Varberg
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • lör
    16
    feb
    2019
    15:55
    Torslanda HK - VästeråsIrsta HF
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • sön
    17
    feb
    2019
    14:00
    Bodens BK HF - HK Silwing/Troja
    Sverige | Division 1 (h)

  • 16:00
    Bodens BK HF - HK Silwing/Troja
    Sverige | Division 1 (d)

  • 17:50
    Molde - Fredrikstad
    Norge | Eliteserien (d)

  • ons
    20
    feb
    2019
    19:00
    LIF Lindesberg - Rimbo HK Roslagen
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • lör
    23
    feb
    2019
    14:15
    Bjurslätt/Torslanda - IF Hellton Karlstad
    Sverige | Allsvenskan (d)

  • sön
    24
    feb
    2019
    15:00
    Bodens BK HF - IFK Tumba HK
    Sverige | Division 1 (h)

  • ons
    27
    feb
    2019
    17:50
    Fredrikstad - Byåsen
    Norge | Eliteserien (d)

  • lör
    02
    mar
    2019
    15:55
    Torslanda HK - HK Aranäs
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • sön
    03
    mar
    2019
    17:50
    Gjerpen - Fredrikstad
    Norge | Eliteserien (d)

  • lör
    09
    mar
    2019
    15:00
    Bodens BK HF - Strands IF Hudiksvall
    Sverige | Division 1 (d)

  • 16:15
    Anderstorps SK - Rimbo HK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • sön
    10
    mar
    2019
    13:00
    Bodens BK HF - Mantorps IF HF
    Sverige | Division 1 (h)

  • 17:00
    LIF Lindesberg - HK Torslanda Elit
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • ons
    13
    mar
    2019
    15:55
    Torslanda HK - Anderstorps SK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • 17:50
    Skrim Kongsberg - Fredrikstad
    Norge | Eliteserien (d)

  • lör
    16
    mar
    2019
    14:00
    Bjurslätt/Torslanda - Eskilstuna Guif
    Sverige | Allsvenskan (d)

  • sön
    17
    mar
    2019
    14:00
    Tyresö Handboll - Rimbo HK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • 15:50
    Fredrikstad - Vipers
    Norge | Eliteserien (d)

  • 16:00
    Bodens BK HF - Gimonäs Umeå IF
    Sverige | Division 1 (d)

  • 16:00
    LIF Lindesberg - OV Helsingborg HK
    Sverige | Allsvenskan (h)

  • sön
    31
    mar
    2019
    15:50
    Fredrikstad - Larvik
    Norge | Eliteserien (d)

  • tor
    04
    apr
    2019
    17:50
    Tertnes - Fredrikstad
    Norge | Eliteserien (d)

  • ons
    10
    apr
    2019
    18:20
    Fredrikstad - Rælingen
    Norge | Eliteserien (d)

EM 2018

Tipsa om match/stream

ANNONS

Senaste artiklar