Cupcenter

Maj 2019

Västerortscupen

4-5/5, 2019

Bohus Cup

10-12/5, 2019

Sollentuna MixedCup

11-12/5, 2019

TRIM-SM

17-18/5, 2019
Åldersgrupp: Herr & Dam över 35 år
Spelort: Helsingborg
Sista anm.dag: 1/5, 2019

Aranäs Open

25-26/5, 2019

OV Beachhandboll

22/5-2/6, 2019
Åldersgrupp: Ungdom/Senior
Sista anm.dag: 6/5, 2019

Juni 2019

Järnvägen Cup

1-2/6, 2019

HK Varbergs Beachhandboll

6/6, 2019

Junicupen

14-16/6, 2019

Lundaspelen Summer

15-16/6, 2019
Åldersgrupp: U9-U15
Sista anm.dag: 24/5, 2019

Eken Cup

15-18/6, 2019

Juli 2019

Partille Cup

1-6/7, 2019

Åhus Beachhandboll

12-21/7, 2019

Augusti 2019

Uppsala Beachcup

8-13/8, 2019

Augusticupen

24-25/8, 2019

Stenungscupen

30/8-1/9, 2019

Borlänge HK Cup

30/8-1/9, 2019

September 2019

Göteborg Cup

6-8/9, 2019
Åldersgrupp: Senior & junior
Sista anm.dag: 9/8, 2019

Eslöv Pre Season Cup

6-8/9, 2019

Skurucupen

6-8/9, 2019

Lidingö Cup

7-8/9, 2019

Göteborg Cup

13-15/9, 2019
Åldersgrupp: U10-U16
Sista anm.dag: 9/8, 2019

Nyköping Handboll Cup

13-15/9, 2019
Åldersgrupp: U14-U16
Sista anm.dag: 11/8, 2019

Håtunaleken

13-15/9, 2019

Örebrocupen

14-15/9, 2019

Vikingaspelen

14-22/9, 2019

Oktober 2019

Kristianstad Arena Cup

26-27/10, 2019

November 2019

Skadevi Cup

1-3/11, 2019

Rallarcupen

1-3/11, 2019

Rekarnecupen

1-3/11, 2019

31832_logga22

Spökbollen

1-3/11, 2019
Åldersgrupp: F05-F06
Spelort: Solna/Sundbyberg

Ankaret Cup

16-17/11, 2019

Hellton Cup

29/11-1/12, 2019

December 2019

lundaspelen-vit-75x75

Lundaspelen

26-30/12, 2019
Åldersgrupp: U8-U19
Sista anm.dag: 1/11, 2019

Januari 2020

hallbybollen-mini

Hallbybollen

4-6/1, 2020
Åldersgrupp: U9-U16
Sista anm.dag: 15/11, 2019

Kopparcupen

4-6/1, 2020

Tygrikesnatta

4-6/1, 2020

Umeå Handbollsfestival

4-6/1, 2020

Tumbaspelen

4-6/1, 2020

Februari 2020

VFC-cupen

15-23/2, 2020

Bygma Cup

22-23/2, 2020

Mars 2020

Sundsvall Cup

14-15/3, 2020

April 2020

IrstaBlixten

5-7/4, 2020

Potatiscupen

5-7/4, 2020

Lågan Cup

6-14/4, 2020

Aprilcupen

13-14/4, 2020

Katrineholm Handboll Cup

13-14/4, 2020

Påskacupen

19-22/4, 2020

Minileken

27-28/4, 2020

Maj 2019

Emply Furesø Cup

24-25/5, 2019

Juni 2019

Sønderjyske Handball Cup

7-10/6, 2019

Juli 2019

Dronninglund Cup

8-13/7, 2019

Generation Handball

29/7-3/8, 2019

Augusti 2019

Stender Cup

17-18/8, 2019

Cup 12

23-25/8, 2019

September 2019

Fregat Cup

6-8/9, 2019

Lalandia Cup

13-15/9, 2019

Rask Mølle Cup

14-15/9, 2019

Tornby Cup

20-22/9, 2019

Snejbjerg Cup

20-22/9, 2019

Hannibal Cup

20-22/9, 2019

April 2020

Faxe Cup

5-7/4, 2020

Nøvling Ungdomsturnering

5-7/4, 2020

Grænsecup

5-7/4, 2020

FM Ungdom

6-7/4, 2020

Vidar Cup

5-7/4, 2020

Svane Cup

10-12/4, 2020

Midtfyns Cup

12-14/4, 2020

Humlebicup

13-14/4, 2020

HK Egene Cup

13-14/4, 2020

Vojens PåskeCup

13-19/4, 2020

Vejle Påske Cup

18-20/4, 2020

Puma Cup Påske Cup

18-21/4, 2020

Holstebro Cup

19-21/4, 2020

Morsø Påskestævne

19-21/4, 2020

AGF Cup

19-21/4, 2020

Kolding Kempa Cup

19-22/4, 2020

Rødspætte Cup

19-22/4, 2020

FrøCup

26-28/4, 2020