Division 5 Göteborg

2018/19

ANNONS
#LagMVOF+/-P+/-
1Göteborg Finest IK00000 - 000
2Bjurslätts IF00000 - 000
3HK TAIK 7500000 - 000
4Hovherrarna00000 - 000
5Nordhem00000 - 000
6Särökometernas HK 200000 - 000
7Spindelns BK00000 - 000
8Crocodiles00000 - 000
9Kungälvs HK 200000 - 000
10Chalmers HK00000 - 000

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

ANNONS

Inga matcher tillgängliga just nu

Inga matcher tillgängliga just nu

TidLag
Tor 27/9 19:30 Tid: 19:30 Göteborg Finest IK - HK TAIK 75 Arena: Valhalla A Göteborg  
Fre 28/9 19:15 Tid: 19:15 Nordhem - Hovherrarna Arena: Valhalla A Göteborg  
Sön 30/9 15:45 Tid: 15:45 Crocodiles - Chalmers HK Arena: Lillekärrshallen Göteborg  
Sön 30/9 16:50 Tid: 16:50 Kungälvs HK 2 - Bjurslätts IF Arena: Kungälvs Idrottshall  
Sön 30/9 17:00 Tid: 17:00 Spindelns BK - Särökometernas HK 2 Arena: Torslanda Sporthall A  
Ons 3/10 20:00 Tid: 20:00 Chalmers HK - Spindelns BK Arena: Lisebergshallen  
Tor 4/10 19:30 Tid: 19:30 Bjurslätts IF - Crocodiles Arena: Lundby Strand 1 Göteborg  
Fre 5/10 19:15 Tid: 19:15 Särökometernas HK 2 - Nordhem Arena: Särö Idrottshall 1  
Sön 7/10 16:45 Tid: 16:45 Hovherrarna - Göteborg Finest IK Arena: Förbohallen Stenkullen  
Sön 7/10 19:30 Tid: 19:30 HK TAIK 75 - Kungälvs HK 2 Arena: Torslanda Sporthall A  
Tor 11/10 21:10 Tid: 21:10 Chalmers HK - Särökometernas HK 2 Arena: Lisebergshallen  
Fre 12/10 19:40 Tid: 19:40 Kungälvs HK 2 - Hovherrarna Arena: Kungälvs Idrottshall  
Sön 14/10 13:30 Tid: 13:30 Göteborg Finest IK - Nordhem Arena: Lundby Strand 2 Göteborg  
Sön 14/10 18:40 Tid: 18:40 Spindelns BK - Bjurslätts IF Arena: Torslanda Sporthall A  
Sön 14/10 19:10 Tid: 19:10 Crocodiles - HK TAIK 75 Arena: Lillekärrshallen Göteborg  
Ons 24/10 18:00 Tid: 18:00 Nordhem - Kungälvs HK 2 Arena: Valhalla A Göteborg  
Tor 25/10 19:40 Tid: 19:40 Bjurslätts IF - Chalmers HK Arena: Lundby Strand 1 Göteborg  
Fre 26/10 19:15 Tid: 19:15 Särökometernas HK 2 - Göteborg Finest IK Arena: Särö Idrottshall 1  
Lör 27/10 17:30 Tid: 17:30 Hovherrarna - Crocodiles Arena: Förbohallen Stenkullen  
Lör 27/10 18:00 Tid: 18:00 HK TAIK 75 - Spindelns BK Arena: Torslanda Sporthall B  
Ons 7/11 19:25 Tid: 19:25 Chalmers HK - HK TAIK 75 Arena: Valhalla A Göteborg  
Tor 8/11 18:30 Tid: 18:30 Bjurslätts IF - Särökometernas HK 2 Arena: Lundby Strand 1 Göteborg  
Lör 10/11 18:00 Tid: 18:00 Crocodiles - Nordhem Arena: Lillekärrshallen Göteborg  
Sön 11/11 17:20 Tid: 17:20 Spindelns BK - Hovherrarna Arena: Torslanda Sporthall A  
Sön 11/11 19:25 Tid: 19:25 Kungälvs HK 2 - Göteborg Finest IK Arena: Kungälvs Idrottshall  
Ons 14/11 19:00 Tid: 19:00 Nordhem - Spindelns BK Arena: Valhalla A Göteborg  
Fre 16/11 18:00 Tid: 18:00 Göteborg Finest IK - Crocodiles Arena: Valhalla A Göteborg  
Fre 16/11 19:15 Tid: 19:15 Särökometernas HK 2 - Kungälvs HK 2 Arena: Särö Idrottshall 1  
Sön 18/11 16:20 Tid: 16:20 Hovherrarna - Chalmers HK Arena: Förbohallen Stenkullen  
Sön 18/11 19:30 Tid: 19:30 HK TAIK 75 - Bjurslätts IF Arena: Torslanda Sporthall A  
Tis 27/11 21:10 Tid: 21:10 Bjurslätts IF - Hovherrarna Arena: Lundby Strand 1 Göteborg  
Tor 29/11 19:30 Tid: 19:30 Chalmers HK - Nordhem Arena: Valhalla A Göteborg  
Fre 30/11 18:15 Tid: 18:15 HK TAIK 75 - Särökometernas HK 2 Arena: Torslanda Sporthall A  
Fre 30/11 19:15 Tid: 19:15 Spindelns BK - Göteborg Finest IK Arena: Torslanda Sporthall A  
Sön 2/12 17:05 Tid: 17:05 Crocodiles - Kungälvs HK 2 Arena: Lillekärrshallen Göteborg  
Ons 5/12 20:25 Tid: 20:25 Nordhem - Bjurslätts IF Arena: Valhalla A Göteborg  
Tor 6/12 19:30 Tid: 19:30 Göteborg Finest IK - Chalmers HK Arena: Valhalla A Göteborg  
Sön 9/12 17:10 Tid: 17:10 Särökometernas HK 2 - Crocodiles Arena: Särö Idrottshall 1  
Sön 9/12 19:10 Tid: 19:10 Kungälvs HK 2 - Spindelns BK Arena: Mimershallen A Kungälv  
Sön 9/12 19:45 Tid: 19:45 Hovherrarna - HK TAIK 75 Arena: Förbohallen Stenkullen  
Tor 13/12 19:40 Tid: 19:40 Bjurslätts IF - Göteborg Finest IK Arena: Lundby Strand 1 Göteborg  
Tor 13/12 20:40 Tid: 20:40 Chalmers HK - Kungälvs HK 2 Arena: Valhalla A Göteborg  
Fre 14/12 19:00 Tid: 19:00 HK TAIK 75 - Nordhem Arena: Torslanda Sporthall A  
Sön 16/12 16:45 Tid: 16:45 Hovherrarna - Särökometernas HK 2 Arena: Förbohallen Stenkullen  
Sön 16/12 20:30 Tid: 20:30 Spindelns BK - Crocodiles Arena: Torslanda Sporthall A  
Ons 9/1 20:20 Tid: 20:20 Nordhem - HK TAIK 75 Arena: Valhalla A Göteborg  
Fre 11/1 19:15 Tid: 19:15 Särökometernas HK 2 - Hovherrarna Arena: Särö Idrottshall 1  
Fre 11/1 19:40 Tid: 19:40 Göteborg Finest IK - Bjurslätts IF Arena: Valhalla A Göteborg  
Sön 13/1 15:55 Tid: 15:55 Kungälvs HK 2 - Chalmers HK Arena: Kungälvs Idrottshall  
Sön 13/1 18:00 Tid: 18:00 Crocodiles - Spindelns BK Arena: Lillekärrshallen Göteborg  
Ladda fler

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

ANNONS

Senaste från Övriga Sverige

ANNONS

Senaste artiklar