Division 4 Västsv. västra

2017/18

ANNONS
#LagMVOF+/-P+/-
1Onsala HK220048 - 24424
2Chalmers HK220046 - 28418
3Bjurslätts IF 2210137 - 2928
4HF Orust210132 - 332-1
5Järnvägarnas FF210131 - 342-3
6Särökometernas HK210128 - 362-8
7Nödinge SK310250 - 622-12
8Mölndals HF 2300340 - 660-26
9HP Warta 2Utgått

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

ANNONS
TidLagResultat
Sön 15/10 16:00 Tid: 16:00 Särökometernas HK - Nödinge SK Arena: Särö Idrottshall 1 20-15    
Sön 15/10 15:30 Tid: 15:30 HF Orust - Mölndals HF 2 Arena: Henåns Sporthall    
Ons 11/10 18:00 Tid: 18:00 Chalmers HK - Järnvägarnas FF Arena: Valhalla A Göteborg 20-16    
Sön 8/10 16:30 Tid: 16:30 Mölndals HF 2 - Chalmers HK Arena: Aktiviteten A Mölndal    
Sön 8/10 15:40 Tid: 15:40 Nödinge SK - Onsala HK Arena: Ale Kulturrum 16-27    
Ons 4/10 21:00 Tid: 21:00 Onsala HK - Särökometernas HK Arena: Aranäshallen A    
Ons 4/10 18:45 Tid: 18:45 Järnvägarnas FF - Bjurslätts IF 2 Arena: Klubbhuset Sporthall 15-14    
Sön 1/10 15:30 Tid: 15:30 HF Orust - Nödinge SK Arena: Henåns Sporthall    
Tor 28/9 20:30 Tid: 20:30 Bjurslätts IF 2 - Mölndals HF 2 Arena: Lundby Strand 1 Göteborg 23-14    
TidLag
Tor 26/10 20:30 Tid: 20:30 Bjurslätts IF 2 - Chalmers HK Arena: Lundby Strand 1 Göteborg  
Tor 26/10 20:30 Tid: 20:30 Mölndals HF 2 - Onsala HK Arena: Aktiviteten A Mölndal  
Sön 29/10 16:45 Tid: 16:45 Järnvägarnas FF - HF Orust Arena: Klubbhuset Sporthall  
Tis 7/11 19:00 Tid: 19:00 Särökometernas HK - Mölndals HF 2 Arena: Särö Idrottshall 1  
Fre 10/11 20:10 Tid: 20:10 Onsala HK - Järnvägarnas FF Arena: Aranäshallen A  
Sön 12/11 15:30 Tid: 15:30 HF Orust - Bjurslätts IF 2 Arena: Henåns SH  
Tis 14/11 20:30 Tid: 20:30 Mölndals HF 2 - Nödinge SK Arena: Aktiviteten A  
Tor 16/11 18:30 Tid: 18:30 Bjurslätts IF 2 - Onsala HK Arena: Lundby Strand 1  
Fre 17/11 18:00 Tid: 18:00 Chalmers HK - HF Orust Arena: Valhalla Sporthall A  
Sön 19/11 16:45 Tid: 16:45 Järnvägarnas FF - Särökometernas HK Arena: Klubbhuset SH  
Ons 22/11 19:15 Tid: 19:15 Nödinge SK - Järnvägarnas FF Arena: Ale Kulturrum  
Sön 26/11 14:20 Tid: 14:20 Onsala HK - Chalmers HK Arena: Aranäshallen B  
Sön 26/11 16:00 Tid: 16:00 Särökometernas HK - Bjurslätts IF 2 Arena: Särö Idrottshall 1  
Ons 6/12 20:15 Tid: 20:15 Chalmers HK - Särökometernas HK Arena: Valhalla Sporthall A  
Tor 7/12 19:30 Tid: 19:30 Bjurslätts IF 2 - Nödinge SK Arena: Lundby Strand 1  
Sön 10/12 15:30 Tid: 15:30 HF Orust - Onsala HK Arena: Henåns SH  
Tor 14/12 21:15 Tid: 21:15 Mölndals HF 2 - Järnvägarnas FF Arena: Aktiviteten A  
Sön 17/12 17:00 Tid: 17:00 Särökometernas HK - HF Orust Arena: Särö Idrottshall 1  
Sön 17/12 17:10 Tid: 17:10 Nödinge SK - Chalmers HK Arena: Ale Kulturrum  
Fre 12/1 20:15 Tid: 20:15 Chalmers HK - Nödinge SK Arena: Valhalla Sporthall A  
Sön 14/1 16:45 Tid: 16:45 Järnvägarnas FF - Mölndals HF 2 Arena: Klubbhuset SH  
Sön 14/1 17:00 Tid: 17:00 HF Orust - Särökometernas HK Arena: Henåns SH  
Sön 21/1 16:00 Tid: 16:00 Särökometernas HK - Chalmers HK Arena: Särö Idrottshall 1  
Sön 21/1 16:15 Tid: 16:15 Nödinge SK - Bjurslätts IF 2 Arena: Ale Kulturrum  
Sön 21/1 18:30 Tid: 18:30 Onsala HK - HF Orust Arena: Aranäshallen A  
Tor 1/2 19:30 Tid: 19:30 Bjurslätts IF 2 - Särökometernas HK Arena: Lundby Strand 1  
Tor 1/2 20:30 Tid: 20:30 Chalmers HK - Onsala HK Arena: Lundby Strand 1  
Sön 4/2 16:45 Tid: 16:45 Järnvägarnas FF - Nödinge SK Arena: Klubbhuset SH  
Sön 11/2 13:00 Tid: 13:00 Onsala HK - Bjurslätts IF 2 Arena: Aranäshallen A  
Sön 11/2 15:00 Tid: 15:00 Nödinge SK - Mölndals HF 2 Arena: Ale Kulturrum  
Sön 11/2 15:30 Tid: 15:30 HF Orust - Chalmers HK Arena: Henåns SH  
Sön 11/2 16:00 Tid: 16:00 Särökometernas HK - Järnvägarnas FF Arena: Särö Idrottshall 1  
Tor 22/2 18:30 Tid: 18:30 Bjurslätts IF 2 - HF Orust Arena: Lundby Strand 1  
Sön 25/2 16:30 Tid: 16:30 Mölndals HF 2 - Särökometernas HK Arena: Aktiviteten A  
Sön 25/2 16:45 Tid: 16:45 Järnvägarnas FF - Onsala HK Arena: Klubbhuset SH  
Ons 28/2 20:00 Tid: 20:00 Chalmers HK - Bjurslätts IF 2 Arena: Valhalla Sporthall A  
Sön 4/3 13:40 Tid: 13:40 Onsala HK - Mölndals HF 2 Arena: Aranäshallen B  
Sön 4/3 15:30 Tid: 15:30 HF Orust - Järnvägarnas FF Arena: Henåns SH  
Tis 6/3 21:15 Tid: 21:15 Mölndals HF 2 - HF Orust Arena: Aktiviteten A  
Sön 11/3 16:45 Tid: 16:45 Järnvägarnas FF - Chalmers HK Arena: Klubbhuset SH  
Ladda fler

Vänd på enheten för fullständiga namn och större text.

Senaste från Övriga Sverige

ANNONS

Senaste artiklar